HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA
MMX Metal; bahçe mobilyası(dış mekan), iç mekan mobilyası üretimi alanında yenilikçi, sürdürülebilir çözümler geliştirme ve pazarlama alanında uzmanlaşma yolunda ilerlemektedir. Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer alarak, ürün çeşitliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Standart çözümlerimizin yanında, ürün tasarımı ve endüstriyel projelere kadar, pazardaki sektörler için özelleştirilmiş çözümler de sunuyoruz. Kaliteli sistemimiz; konfor, güvenlik, uzun ömürlü kullanım ve tasarım bakımından en zorlu talepleri bile karşılayabilmektedir. MMX metal bir mobilya üretimi olmanın yanı sıra, Avrupa da birçok firmanın tedarikçiliğini yaparak, değerli bir ortak konumundadır. 25 yıllık deneyimli dış ticaret kadrosuyla, 40 ülkeye daha fazla çalışana faaliyet gösterme hedefiyle ve ürünleri 5 kıtada 70’ın üzerinde ülkeye ihraç etmek için kendini geliştirme yolunda ilerlemektedir.
VİZYON
Hedefimiz; kendi ürettiğimiz orijinal ürünlerimizin kalitesinin değerini arttırarak, dünyanın her yerinde yaşayan insanların yaşam ve dinlenme alanlarını daha konforlu kılmaktır.
Ekibimizle birlikte hedefimizi başarmak için, bahçe mobilyası tasarımı ve üretimi alanında yenilikçi, teknolojiye ayak uyduran, doğaya dost, sürdürülebilir çözümler sunup, yarınlara yatırım yaparak dünya markası olmaktır.
Adres
Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 23. Cad No:8 Melikgazi/ KAYSERİ
Adres
T +90 352 221 30 33
info@mmxmetal.com
Bizi Takip Edin
/mmxmetal
/mmxmetal


/mmxmetal
/mmxmetal